Візит голови райдержадміністрації у Велику Киріївку

Голова райдержадміністрації І.В. Стефанцов за участі директора ПП «АРДС»  М.І. Мандрикою здійснив   робочу поїздку до  Великокиріївської територіальної громади, В ході візиту   оглянуто динаміку підготовки закладів соціальної сфери до осінньо-зимового періоду, хід реалізації проекту обласного конкурсу розвитку територіальних громад та функціонування водогону.
Територіальна громада підготувала проект " Створення комфортних умов для дошкільного навчального закладу "Світанок+" с.Велика Киріївка (впровадження енергозберігаючих технологій", який став переможцем 15 обласного конкурсу розвитку територіальних громад. Завідуюча  ДНЗ Каліцінська О.М. розповіла  про стан виконання ремонтних робіт . На реалізацію обласного проекту буде освоєно 487,8тис. грн. З них 100,0 тис.грн з обласного фонду,195,8тис.грн – сільського бюджету, 54,0 тис. грн з районного бюджету, 118,0 тис.грн кошти спонсорів ( місцеві підприємці та землекористувачі), 20,0 тис. грн кошти МХП. У зв’язку з тим, що ДНЗ відповідно до проектно-кошторисної документації потребував капітального ремонту на суму більше мільйона гривень, за ініціативою райдержадміністрації,  рішенням сесії районної ради В.Киріївській сільській раді на виконання районної програми розвитку територіальних громад Бершадського району на 2017-2020 роки для проведення капітального ремонту дитячого садочка виділено близько 736.0 тис.грн.  Завдяки проведеним капітальним роботам відремонтовані  ігрові та спальні кімнати трьох дитячих груп, проведено заміну 33 міжкімнатних дверей, відремонтовані три санвузли та харчоблок, придбані бойлери, витяжки, сантехнічне обладнання, реконструйовано систему водовідведення дитячого садка. Дітям буде комфортніше, тепліше і затишніше, а навчальний заклад матиме сучасніший вигляд
Крім цього ДНЗ «Світанок+» потребує ремонту та реконструкції системи теплопостачання.  Рішенням 21 сесії районної ради на виконання робіт по будівництву опалювального пункту виділено 149.0 тис.грн.Тож під час зустрічі  було узгоджено місце розташування опалювального пункту модульного типу та його підготовку до забудови на території ДНЗ «Світанок+»
    У минулому році для територіальної громади, за клопотання Народного депутата України Миколи Кучера, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 липня 2017 року № 463-р  на будівництво артезіанської свердловини та підвідних водогонів для водопостачання загальноосвітньої школи I - III ступенів та дошкільного навчального закладу "Світанок+" в с. Велика Киріївка були виділені кошти субвенції з державного бюджету розміром - 205,00 тис. грн. Громада має   потужну 85-ти  метрову  свердловину, з якої вода качається зі швидкістю 5-6 кубів за годину. Також  проведено 520 метрів водогону. Загальна вартість  робіт по будівництву свердловини та водогону склала - 329,4 тис. грн.
     Сільський голова С.В.Козійчук поінформував про функціонування водогону, який забезпечує водою дитячий садок та школу, хід реалізації нинішнього проекту, поділився планами і проблемами громади, а також подякував керівництву району за підтримку, розуміння, за надану фінансову допомогу та допомогу у вирішенні проблемних питань