Відбувся семінар – тренінг «Молодь і подружнє життя»


       26 вересня 2018 року управлінням соціальної та молодіжної політики  спільно із Бершадською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості організовано  семінар – тренінг «Молодь і подружнє життя». Захід відбувся в рамках реалізації соціального проекту «Молодь на шляху до подружнього життя» Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  спільно з громадською організацією « Філософія Серця».
      Метою проекту є підготовка молоді до сімейного життя. Основними завданнями – ознайомлення молоді із  знаннями щодо функції сім’ї, особливостями установок на сімейне життя: ознайомлення з гендерними стереотипами  та їх наслідками.
       У  семінарі – тренінгу взяли участь 24 молоді особи, представники відділу сім’ї, молоді та оздоровлення управління соціальної та молодіжної політики, районної філії ВОЦЗ та Бершадського відділу ДРАЦС.
      Семінар проводив тренер, заступник голови громадської організації «Філософія серця» Олександр Кожуховський. Учасники заходу в активній формі спілкування розбиралися із поняттями «стать» та «гендер», гендерними особливостями орієнтації молоді на шлюб та сім’ю, проблемами сучасної сім’ї та шляхами їх вирішення.
      Особливо цікавили учасників заходу питання сімейного бюджету, планування та прогнозування сімейних доходів і витрат. 
       По завершенню  семінару – тренінгу учасникам вручено роздатковий матеріал та сертифікати, які підтверджують проходження навчання за тренінговою програмою «Основи сімейного життя».