Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці, посилення контролю за оформленням трудових відносин

Управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації повідомляє, що Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці, а саме посилення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками. Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.
Наголошуємо, що штрафні санкції за одного неоформленого працівника складають 111 тис. 690 грн. Для ознайомлення надаємо розпорядження Кабінету Міністрів України..

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 05 вересня 2018 р. № 649-р
Київ
Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення

1. Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України,  Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування провести:
         - починаючи з 5 жовтня 2018 р. в установленому порядку комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення;
          - до 5 жовтня 2018 р. інформаційно-роз’яснювальну кампанію про заплановані заходи та неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин.
2. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади переглянути  власні нормативно-правові акти  та внести до них зміни  з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками.
3. Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади подавати щомісяця до 10 числа Державній службі з питань праці інформацію про проведену роботу для її узагальнення та подання до 15 числа Міністерством соціальної політики Кабінетові Міністрів України.

                 Прем’єр-міністр України                                     В. ГРОЙСМАН