Управління соціальної та молодіжної політики Бершадської районної державної адміністрації інформує:

ГО «Вінницька правозахисна група» безкоштовно допомагає переселенцям у м. Вінниці та Вінницькій області.
Вінницька міська громадська організація «Вінницька правозахисна група» з червня 2015 року по теперішній час надає безперервну бескоштовнк правову допомогу внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та постраждалому від конфлікту населенню України .
Таку можливість організація отримала завдяки фінансовій підтримці та в рамках проекту Датської Ради у справах біженців (ДРБ) «Захист прав, зниження ризиків та посилення гуманітарного реагування на ВПО та постраждалого від конфлікту населення України».
Безоплатна правова допомога надається в таких напрямках:
1.Індивідуальні юридичні консультації  зі спеціальних юридичних питаньщо цікавлять внутрішньо переміщених осіб.
2.Надання адміністративної підтримки з метою надання можливості отримати доступ до державних переваг та послуг (підтримка у реєстрації в бізнесу,підтримка у заповнені орендних та інших договірних документів і т.п.).
дтримка у реєстрації в бізнесу,підтримка у заповнені орендних та інших договірних документів і т.п.).
3.Надання підтримки в отриманні документів:свідоцтв про народження, шлюб та смерть, внутрішнього паспорту та інших документів.
4.Підтримка в судових справах, включаючи представництво у суді у випадках,що стосуються захисту внутрішньо переміщених осіб.
Для отримання безоплатної правової допомоги та іншої інформації щодо свого статусу ВПО, які перебувають на території м.Вінниці та Вінницької області, можуть звертатись за адресою м.Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, буд. 2 оф.701 або за тел. 0974882098 (Балтак Олексій Олегович).