«Проведення запланованих робіт по впорядкуванню парку «Анталька» сприятиме покращенню екологічного рівня в громадах району та екологічної свідомості"

-зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Ольшевський на початку  робочої наради з питань підготовки та проведення  заходів з упорядкування території парку «Анталька».
       У нараді взяли участь представники Флоринської територіальної громади, керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації,  підприємств і установ району, громадські активісти.
    Впорядкування парку «Анталька» є важливим для усіх жителів району, адже це традиційна природна зона сімейного відпочинку. Останніми роками тут проводяться масові заходи, ключовим з яких є  музичний еко-фест «Skyline».
    Під час наради велась мова про напрацювання механізму включення  земельної ділянки паркової зони в комунальну власність Флоринської сільської ради; стан реалізації проекту 15 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад «Облаштування зон відпочинку територіальної громади села Флорино»; упорядкування території парку ; облаштування на території парку туалетів, встановлення альтанок, лавок; будівництво стаціонарної сцени; встановлення відео спостереження та проведення робіт по розчистці території парку від сухостою і пошкоджених дерев, розчистка русел водойм.
    Учасники наради обговорили план проведення заходів  по упорядкуванню парку «Анталька» із зазначенням термінів виконання та орієнтовних сум залучення коштів і джерел фінансування.
Підсумовуючи нараду, Володимир Ольшевський наголосив на важливості конструктивної співпраці  влади, органів місцевого самоврядування та громадськості.  В результаті спільних, злагоджених дій обовязково матимемо позитивні результати у відновлені краси та привабливості парку "Анталька"