Події тижня, що минув

Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  В райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій  на  порядку денному якої  заслухано підготовку служб району, закладів соціальної сфери, житлово – комунальної та дорожної галузі до роботи в умовах осінньо – зимового періоду 2018 – 2019 років.
http://rdabershad.gov.ua/news/na-poryadku-dennomu-yakisna-pidgotovka-do-...

До Дня рятівника.
17 вересня в Україні відзначають День рятівника. Із цього приводу відбулась урочиста зустріч керівництва району з працівниками Бершадського сектора ГУ ДСНС України в Вінницькій області.
    За високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов′язків, вагомий внесок у справу цивільного захисту населення, мужні і рішучі дії, виявлені під час виконання поставлених завдань та з нагоди Дня рятувальника України  Грамотами райдержадміністрації та районної ради нагороджено групу працівників.
http://rdabershad.gov.ua/news/na-bershadshchyni-vidznachyly-den-ryativnyka

Засідання  Громадської ради.
20 вересня  відбулось засідання  Громадської ради при райдержадміністрації.  На засіданні розглянуто інформації про роботу постійних комісій,  оприлюднення, моніторингу, оцінки та аналізу отриманих даних на запит з проведення громадської експертизи щодо стану та ефективності виконання Бершадською районною державною адміністрацією «Програми поводження з твердими побутовими відходами у Бершадському районі на 2016-2018роки» заслухано інформацію керівника  дочірнього підприємства “Бершадський райагроліс” Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства “Віноблагроліс”   про роботу по збереженню лісового фонду Бершадського району  та про розгляд звернення.
http://rdabershad.gov.ua/news/vidbulos-chergove-zasidannya-gromadskoyi-r...

«Лісові на вірність присягаєм».
     Щорічно  у вересні на базі Сумівської загальноосвітньої школи учнівське лісництво «Юні друзі лісу»  проводить свято «Лісові на вірність присягаєм», де п’ятикласників урочисто приймають до лав юних лісівників.
Задали піднесений тон заходу своїм енергійним виступом учасники екологічної агітбригади «Сполох». П’ятикласники прозвітували про свою підготовку до вступу: вивчили положення лісового етикету, правила поведінки в лісі, корисну інформацію про їстивні, неїстивні та умовно - їстивні гриби, ягоди, інші дари лісу, навчилися допомагати диким звірам та птахам, урочисто пообіцяли бути юними друзями лісу.
http://rdabershad.gov.ua/news/u-sumivci-vidbulas-urochysta-posvyata-yuny...

Упорядкування території парку «Анталька».
Учасники наради обговорили план проведення заходів  по упорядкуванню парку «Анталька» із зазначенням термінів виконання та орієнтовних сум залучення коштів і джерел фінансування.
http://rdabershad.gov.ua/news/provedennya-zaplanovanyh-robit-po-vporyadk...

Урочиста Присяга державного службовця.
21 вересня, у присутності своїх колег, урочисто склала Присягу державного службовця Янчук Аліна Анатоліївна, призначена на посаду спеціаліста відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за результатами конкурсу.
http://rdabershad.gov.ua/news/novopryznachenyy-pracivnyk-sklav-prysyagu-...

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини.
21 вересня проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини на якому було розглянуто 6 питань.
http://rdabershad.gov.ua/news/na-zahysti-prav-ditey-1