На захисті прав дітей

21 вересня, під керівництвом першого заступника голови Бершадської адміністрації Володимира Ольшевського, проведено чергове засідання Комісії з питань захисту прав дитини на якому було розглянуто 6 питань.
З метою забезпечення державного контролю за реалізацією права дітей на належне батьківське виховання на Комісії заслухано стан виконання батьківських обов’язків по відношенню до п’яти малолітніх дітей, забезпечення батьками належного їх утримання, виховання, у сім’ї, що проживає на території Флоринської сільської ради. Голова виконавчого комітету завірив, що  в сім’ї покращився стан справ, батьки дослухались до рекомендацій членів комісії та виконують надані ними зобов’язання. Разом із тим, члени комісії вирішити продовжити контроль та соціальний супровід сім’ї до виходу дітей із складних життєвих обставин.
Визначено спосіб участі батька у вихованні дітей та місце проживання дітей для надання висновку органу опіки та піклування до суду.
Реалізуючи засади державної політики щодо соціального захисту дітей, які потребують медичного огляду та лікування, членами комісії надано дозвіл на лікування дитини без згоди біологічного батька, який повністю усунувся від виконання батьківських обов’язків.

Продовжено соціальний супровід сім’ї з с.Кидрасівка у зв’язку із неналежним виконанням батьківських обов’язків із виховання дітей.
Також, на даному засіданні було затверджено індивідуальні плани дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах,   визначено заходи щодо подолання проблемам дітей, закріплено виконавців та  залучено відповідних спеціалістів.
На виконання прийнятих рішень будуть затверджені відповідні розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації.