До уваги підприємств переробної промисловості, сільськогосподарських товаровиробників та підприємств торгівлі! Відбудеться осінній сільськогосподарський ярмарок!

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації щосуботи з 29 вересня по 27 жовтня у місті Вінниці в мікрорайоні Вишенька біля ТЦ «Plaza Park»  по вул. Келецькій, 117, Б будуть проводитись осінні сільськогосподарські ярмарки з продажу населенню сільськогосподарської продукції та продовольчих товарів за цінами виробників.
Запрошуємо взяти участь у ярмарку сільськогосподарські формування, фермерські господарства, суб’єкти господарювання у сфері виробництва продовольчих товарів, торгівлі, підприємства споживчої кооперації.     
Участь у ярмарках безкоштовна.
Заїзд учасників на ярмарок буде здійснюватись за запрошеннями, які можна отримати у відділі внутрішньої торгівлі, сфери послуг та нормованого забезпечення Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7 («Книжка»), каб. 801, тел. 66-11-80) або безпосередньо на ярмарках (для віддалених районів).
У разі зацікавленості та бажанні взяти участь просимо повідомити Управління агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації  на адресу E-mail: uaper_bershad@vin.gov.ua та за тел..(04352) 2-38-85.