Інформаційний розділ

Щоб уникнути отруєння, ретельно дотримуйтесь правил збирання та приготування грибів

       Гриби – це смачно й корисно, але водночас вони є небезпечним продуктом харчування, який може привести до отруєння, а іноді й смерті. Аби уникнути отруєння, сектор з питань цивільного захисту, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи районної державної адміністрації просить жителів  ретельно  дотримуватись певних правил:
- ніколи не збирайте грибів, яких не знаєте;
- якщо гриб викликає хоч найменший сумнів, краще його не брати;

Президент закликав Генеральну Асамблею ООН прийняти декларацію щодо Голодомору 1932-33 років в Україні

«Україна, як ніхто інший, знає ціну цій трагедії. У листопаді цього року ми вшановуватимемо 85-ті роковини одного з найбільш страшних злочинів 20-го століття – Голодомору або масової смерті від голоду, штучно організованого в Україні сталінським режимом. Він забрав життя багатьох мільйонів українців», - сказав Президент Петро Порошенко під час виступу на загальних дебатах 73-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН.

На Бершадщині проводититься імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

  З 26 вересня над територією Бершадського району з літаків розкидатимуть приманки з вакциною проти сказу. Цю роботу заплановано провести рішенням державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Вінницькій ОДА.  Профілактика захворювання на сказ буде проводитись шляхом розповсюдження вакцинних принад із повітря за допомогою літаків АН-2.  Саме завдяки таким методам, нашим сусідам - країнам Євросоюзу вдалось подолати захворюваність на сказ на своїх територіях.

Бершадчани взяли участь у VII Обласному форумі з нагоди Дня усиновлення

На форумі побували понад триста осіб з усіх районів та міст області – сім’ї усиновлювачів, опікунів чи піклувальників, прийомні батьки, батьки-вихователі дитячих будинків сімейного типу, керівники обласних управлінь, дотичних до охорони дитинства, студенти – майбутні педагоги та соціальні працівники.   Бершадщину представляли  батьки-вихователі дитячого будинку сімейного типу родини Стьопіних, Марченкових, Фесько, представники прийомних сімей , начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Олена Гронська.

Щоб врятувати ліси України, потрібно максимально сконцентрувати можливості держави, органів влади, науки, зусилля лісівників і системно адаптувати наші ліси до глобальних кліматичних змін

25 вересня 2018 року у Києві пройшов IV з’їзд лісівників України, в роботі якого взяли участь майже 450 делегатів-лісівників, голови обласних державних адміністрацій, Народні депутати України.

Делегація Вінницької області ознайомилася з освітніми та медичними закладами Ліберецького краю

В ході  візиту  до Ліберецького краю, делегація з Вінниччини, в складі якої перебуває голова райдержадміністрації Іван Стефанцов, відвідала вищу школу по скловиробництву, де ознайомилася з роботою закладу, з навчально-виховним процесом та реалізованими проектами за кошти ЄС. Студенти одержують освіту у двох напрямках: скляне мистецтво та технологія скла.

Українська революція: погляд крізь 100-річну далечінь...

Зовсім нещодавно, років з десять тому українці отримали можливість дізнаватися про події в історичному житті своєї країни, які сьогодні об`єднані під загальною назвою «Українська революція».

Офіційна делегація Вінниччини переймає досвід впровадження реформ та реалізації інфраструктурних проектів

Делегація Вінницької області у складі якої перебуває голова Бершадської  райдержадміністрації Іван Стефанцов, на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм зустрілась з керівництвом краю, а саме з гетьманом Ліберецького краю Мартіном Путою, першим заступником гетьмана Їткою Вольфовою, заступниками гетьмана з питань транспорту, інвестицій та освіти, молоді та спорту, а також охорони здоров'я Мареком Пітером, Петром Тульпою та Пшемислом Соботкою та членами Ради краю Кветою Вінклятовою та Радкою Лучковою

Відбувся семінар – тренінг «Молодь і подружнє життя»


       26 вересня 2018 року управлінням соціальної та молодіжної політики  спільно із Бершадською районною філією Вінницького обласного центру зайнятості організовано  семінар – тренінг «Молодь і подружнє життя». Захід відбувся в рамках реалізації соціального проекту «Молодь на шляху до подружнього життя» Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації  спільно з громадською організацією « Філософія Серця».

Делегація Вінницької області у місті Ліберець (Чеська Республіка) вшанувала пам’ять загиблих воїнів УНР

25 вересня офіційна делегація Вінницької області на чолі з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм, спільно з гетьманом Ліберецького краю Мартіном Путою вшанували пам’ять загиблих воїнів УНР. У місті Ліберець на військовому цвинтарі Рупрехті відбулося урочисте відкриття відреставрованого пам’ятника бійцям Гірської бригади Української Галицької Армії, які з 1920 по 1926 роки перебували в Ліберці в Таборі для інтернованих частин Української Галицької Армії.

Сторінки