Кращий державний службовець

Запрошуємо до участі у щорічному конкурсі

З метою зростання інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 Національним  агентством України з питань державної служби оголошено  проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

Запрошуємо державних службовців до участі у Всеукраїнському конкурсі “Кращий державний службовець”

          З метою зростання інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 Національне  агентство України з питань державної служби оголошує  проведення у 2018 році щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”.

         Запрошуємо усіх державних службовців до участі у Конкурсі та щиро бажаємо успіху!
        Довідково

Підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

Щорічно в Бершадській райдержадміністрації проводиться І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації.

Підведення підсумків

14.04.2015 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

На порядку денному були розглянуті такі питання:

1. Розгляд матеріалів виконання конкурсних завдань та підведення підсумків Конкурсу і визначення переможців та лауреатів Конкурсу.

2. Про організацію направлення документів до оргкомітету ІІ туру Конкурсу.

Перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу

07.04.2015 року в залі засідань райдержадміністрації відбувся перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Голова Оргкомітету конкурсу Ольшевський В.Е. перед початком іспиту ознайомив учасників з розпорядженням голови райдержадміністрації від 25.02.2015 року №80 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», порядком проведення конкурсу та нормативними документами з проведення конкурсу, а також привітав учасників та побажав успіху.

Завдання на конкурс

20 березня 2015 року проведено чергове засідання Оргкомітету конкурсу "Кращий державний службовець", на якому голова Оргкомітету затвердив "завдання" для проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Також на даному засіданні було визначено дату проведення конкурсу - 07.04.2015 року.

Друге засідання Оргкомітету Конкурсу

16 березня 2015 року відбулось друге засідання Оргкомітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Розглянули такі питання:

Перше засідання Оргкомітету Конкурсу у 2015 році

27.02.2014 року головою Оргкомітету Ольшевським В.Е. проведено перше засідання Організаційного комітету з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець" у 2015 році.

Вирішували ряд питань, а саме:

Конкурс ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до розпорядження голови Бершадської райдержадміністрації від 25 лютого 2015 року № 80 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу « Кращий державний службовець» у 2015 році у рамках щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у Бершадській райдержадміністрації оголошено конкурс. Цьогоріч для його проведення було утворено 2 організаційних комітети: в районній державній адміністрації та в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

Визначено переможців ІІ туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2014 році

Організаційним комітетом ІІ туру Конкурсу у Вінницькій області визначено переможців і лауреатів серед державних службовців Вінницької обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій Вінницької області.

Сторінки

Підписатися на Кращий державний службовець