Фонд підтримки військовозобов'язаних та ЗСУ

Відновлення військового містечка №100 Гайсинського гарнізону

У Вінницькій області вживаються термінові заходи щодо відновлення військового містечка №100 Гайсинського гарнізону до розміщення особового складу військової частини В4050. На даний час у військовій частині вже розміщено понад 800 чоловік особового складу, а протягом 10 днів їх чисельність буде доведена до 2 тисяч. Після комісійного огляду казарм, їдальні, медичної частини та інших приміщень військового містечка, орієнтовний обсяг ремонтно-будівельних робіт складає понад 60 мільйонів гривень.

Благодійний фонд «Донецький рятувальник» просить надати допомогу

Благодійний фонд «Донецький рятувальник» (скорочена назва «Донрят») є неприбутковою благодійною організацією, зареєстрованою Міністерством юстиції України у 2000 р. На сьогоднішній день фонд веде підготовку для введення в експлуатацію пансіонату в Харківській області на 200 ліжко-місць для реабілітації та оздоровлення дітей постраждалих від військових дій в зоні АТО. Ми плануємо витрати на утримання пансіонату, а також повного забезпечення проживання та оздоровлення дітей проводити за рахунок фінансування фонду. Грошових коштів поки не достатньо.

Шановні жителі району, керівники підприємств, організацій, установ, підприємці малого та середнього бізнесу!

За рішенням районної оперативної координаційної групи, з погодження райагроб’єднання Бершадської ради сільгоспвиробників, спілки підприємців «Бершадь» та громадських організацій, з метою  покращення та вдосконалення роботи з підтримки військовозобов’язаних, які призвані на військову службу під час мобілізації по Бершадському району та військовослужбовців, що приймають участь в антитерористичній операції на Сході України, відкрито рахунок для створення благодійного фонду
Підписатися на Фонд підтримки військовозобов'язаних та ЗСУ